Wczytuję dane...

Zasilacze do efektów

Zapewnij moc swoim efektom gitarowym

Wszyscy kochamy głośny dźwięk i perfekcyjne brzmienie, ale nawet odpowiedni sprzęt nie jest w stanie tego zapewnić bez wystarczającej ilości mocy. Dlatego warto uzupełnić swoje wyposażenie od odpowiedni zasilacz z odpowiednią ilością wyjść i odpowiednim napięciem. Profesjonalny zasilacz do efektów gitarowych powinien być przystosowany do napięcia na całym świecie. Szeroki wachlarz zasilaczy do efektów gitarowych pozwoli dobrać Ci idealny sprzęt do zestawu efektów. W naszej ofercie znajdziesz zasilacze, które są w stanie zasilić cały zestaw efektów. Zasilacze do efektów można, także nabyć w zestawach z kablami i końcówkami. Wybierając zasilacz do efektów gitarowych warto zwrócić uwagę na to czy jest on wyposażony w stabilizator napięcia, kóry uchroni go przed skokami napięcia, które są niebezpieczne dla tak delikatnych sprzętów. Aby Efekty gitarowe działały sprawnie potrzebują stałego i niezawodnego źródła zasilania dlatego w naszym sklepie znajdziesz sprzęty zasilające najlepszych marek takich jak: Cioks, Strymon czy VooDoo. Rozejrzyj się po naszym sklepie i wybierz odpowiedni zasilacz dla siebie.

Jaki zasilacz do efektów gitarowych warto wybrać?

W dzisiejszych czasach żadnego profesjonalnego gitarzystę nie trzeba długo przekonywać, że jednym z najważniejszych elementów każdego pedalboardu jest wysokiej klasy zasilacz do efektów. Nawet jeżeli będziemy posiadać kilka bardzo drogich efektów, to i tak przyjemność z gry będzie na niskim poziomie, ponieważ będziemy musieli zawsze podczas gry szukać do nich dedykowanych zasilaczy, które pozostawiają wiele do życzenia. Jeszcze gorszym rozwiązaniem jest całkowita rezygnacja z porządnych zasilaczy i inwestycja w najtańszy, uniwersalny zasilacz, który można spotkać nawet w najmniejszym sklepie elektronicznym. Jeżeli nie dobierzemy odpowiedniego zasilacza, to podczas koncertu może po prostu zabraknąć nam mocy.

Wysokiej klasy zasilacz do efektów gitarowych

Na szczęście w dzisiejszych czasach jest bardzo wiele profesjonalnych firm, które produkują specjalistyczne zasilacze do pełnej współpracy z gitarowym setupem, dzięki czemu bez żadnego większego problemu odnajdziemy sprzęt, który w 100% zaspokoi nasze indywidualne oczekiwania. Jeżeli chodzi o profesjonalne zasilacze do efektów gitarowych, to tak naprawdę nie ma żadnej większej filozofii. Porządny zasilacz do efektów powinien być bardzo wydajny, wolny od zakłóceń i stabilnie pracować. Bardzo ważną kwestią jest także to, aby nasz zasilacz trzymał parametry.

Idealny zasilacz do efektów gitarowych dla początkujących

Wszystkie powyżej opisane kryteria spełnia doskonały zasilacz do efektów Joyo JP-01, który w chwili obecnej jest najlepszą propozycją dla początkujących gitarzystów. Joyo JP-01 wspaniale się prezentuje w pedalboardzie, dzięki czemu powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym i najbardziej wybrednym muzykom. Największą zaletą jest jego olbrzymia moc, która jest w stanie sprawnie obsłużyć praktycznie każdą konfigurację efektów. Zasilacze ten poradzi sobie również w efektami, które pracują na napięciu 18V. Jedyną wadą tego zasilacza jest brak możliwości zasilania efektów konsumujących 12 i 24V. Przydała by się także zmiana polaryzacji wyjścia.  Bardzo dużą zaletą zasilacza do efektów Joyo JP-01 jest także przystępna cena. Jest to rewelacyjna oferta, która wychodzi zdecydowanie taniej niż na przykład kupno kilku, oddzielnych, słabszych zasilaczy. Olbrzymią zaletą sprzętu jest gwarancja bezpiecznej pracy, dlatego też Joyo JP-01 jest idealny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z efektami gitarowymi. Wybierając zasilacz Joyo JP-01 nigdy nie będziemy mieć obaw  o to, że podczas grania pedalboard zgaśnie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów