Wczytuję dane...

Strymon Ojai R30 Expansion Kit

769,00 PLN
Model: Ojai R30 Extension Kit
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Strymon
   
 
 

Ojai R30 Extension Kit dedykowany jest do pracy razem z zasilaczem ZUMA jako rozszerzenie jego możliwości. W odróżnieniu od R30 nie posiada zewnętrznego zasilacza, takze nie może być używany samodzielnie, może pracować z ZUmą lub innym Ojai, który posiada zewnętrzny zasilacz.
 
Strymon Ojai R30 to najnowszy zasilacz Strymona. Nowy Ojai rózni sie od swojego brata bez R30 tym, że po pierwsze jest bardzo płaski (ma 30 mm - stąd dopisek R30), wiec zmieści się pod Pedaltrain Metro bez konieczności podwyższania ramy, po drugie ma równeż 5 izolowanych wyjść z tym, że tym razem 2 wyjścia mają możliwość przelączania napięcia miedzy 9/12/18, pozostałe trzy dostarczaja prądu o napięciu 9V.

 

Izolowane wyjście oznacza, że każde z nich jest jakby osobnym zasilaczem. Takie rozwiązanie zapewnia brak pętli mas oraz brak interferencji miedzy efektami, a więc nie będzie nic buczeć ani brumieć.

 

Jako, że Ojai R30 jest w technologii impulsowej (nie liniowej), jego wydajność jest bardzo duża - każde z wyjść posiada w zapasie 500 mA, także spokojnie można uciągnąć 5 dużych strymonów lub 5 Eventidów.

 

W komplecie znajduje się 5 kabelków także można podłączyć 5 efektów. Oczywiście można dokupić rozgałęziacze, które umożliwią podłączenie większej liczby efektów (nie wszystkie efekty muszą być podłączone do izolowanego wyjścia).

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...