Wczytuję dane...

Strymon Ojai R30 Zasilacz Do Efektów

869,00 PLN
Model: Ojai R30
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Strymon
   
 
 

Strymon Ojai R30 to najnowszy zasilacz Strymona. Nowy Ojai rózni sie od swojego brata bez R30 tym, że po pierwsze jest bardzo płaski (ma 30 mm - stąd dopisek R30), wiec zmieści się pod Pedaltrain Metro bez konieczności podwyższania ramy, po drugie ma równeż 5 izolowanych wyjść z tym, że tym razem 2 wyjścia mają możliwość przelączania napięcia miedzy 9/12/18, pozostałe trzy dostarczaja prądu o napięciu 9V.
 
Izolowane wyjście oznacza, że każde z nich jest jakby osobnym zasilaczem. Takie rozwiązanie zapewnia brak pętli mas oraz brak interferencji miedzy efektami, a więc nie będzie nic buczeć ani brumieć.
 
Jako, że Ojai R30 jest w technologii impulsowej (nie liniowej), jego wydajność jest bardzo duża - każde z wyjść posiada w zapasie 500 mA, także spokojnie można uciągnąć 5 dużych strymonów lub 5 Eventidów.
 
W komplecie znajduje się 5 kabelków także można podłączyć 5 efektów. Oczywiście można dokupić rozgałęziacze, które umożliwią podłączenie większej liczby efektów (nie wszystkie efekty muszą być podłączone do izolowanego wyjścia).
 
Ojai R30 ma jeszcze jedną funkcję - może być łączony z innymi zasilaczami Strymona przy pomocy dedykowanego kabla (wtedy nie trzeba korzystać z dodawanego adaptera).