Wczytuję dane...

Strymon Ojai Expansion Kit

679,00 PLN
Model: Ojai Extension Kit
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Strymon
   
 
 

Ojai Extension Kit dedykowany jest do pracy razem z zasilaczem ZUMA jako rozszerzenie jego możliwości. W odróżnieniu od Ojai nie posiada zewnętrznego zasilacza, takze nie może być używany samodzielnie, może pracować z Zumą lub innym Ojai, który posiada zewnętrzny zasilacz.

 

Strymon Ojai to najnowsze dziecko Strymona. Tym razem mamy do czynienia z zasilaczem do efektów. jako, że efekty Strymona ciągną dość sporo prądu, firma postanowiła wprowadzić własny zasilacz.

 

Ojai posiad 5 wyjść, wszystkie są izolowane, czyli każde z nich jest jakby osobnym zasilaczem. Takie rozwiązanie zapewnia brak pętli mas oraz brak interferencji miedzy efektami, a więc nie będzie nic buczeć ani brumieć.

 

Jako, że Ojai jest w technologii impulsowej (nie liniowej), jego wydajność jest bardzo duża - każde z wyjść posiada w zapasie 500 mA, także spokojnie można uciągnąć 5 dużych strymonów lub 5 Eventidów.

 

W komplecie znajduje się 5 kabelków także można podłączyć 5 efektów. Oczywiście można dokupić rozgałęziacze, które umożliwią podłączenie większej liczby efektów (nie wszystkie efekty muszą być podłączone do izolowanego wyjścia).