Wczytuję dane...

Grobert Effects Total Screamer

899,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GROBERT EFFECTS
   
 
 

Total Screamer to wariacja na temat najpopularnieszej dopałki - tubescreamera.  TS od Grobert'a posiada klasyczne TSowskie brzmienie z uwypuklonym wysokim środkiem i lekką chrypką plus kilka bardzo użytecznych funkcji, których w oryginale próżno szukać:

-

FUNKCJE

 LEVEL, TONE, DRIVE - Standardowa regulacja znana z legendarnego Tube Screamer’a.

 DRY - Równoległy miks czystego sygnału. Dodaj do swojego przesterowanego soundu tyle klarowności i ataku ile sobie życzysz. Gałka skręcona na 0 nie ingeruje w brzmienie. W pozycji 12, sygnał czysty jest takiej samej głośności, jak sygnał wejściowy. Powyżej połowy skali, czysty sygnał ulega boostowaniu.

 VOICE - Tube Screamer™ słynie ze swojego podbicia środka pasma. Charakter TSa uzyskuje się przez stosunkowo mocne podcięcie pasma z dołu, aż do 720Hz. Autorskie rozwiązanie VOICE umożliwia płynną regulację tego parametru w dużym zakresie. W połowie skali uzyskasz brzmienie klasycznego TS’a. Kręcąc w prawo, poszerzysz pasmo z dołu, dzięki czemu sound stanie się grubszy i mięsisty. Kręcenie w lewo powoduje zawężenie pasma, dzięki czemu gitara skuteczniej dopala wzmacniacz lampowy i genialnie klei się w miksie. 

MOSFET / STOCK - Nowy tryb MOSFET znacznie poprawia zachowanie kostki w górnym środku pasma. Powoduje że sound wychodzi na pierwszy plan i nie jest już tak ciepły, kremowy, czy “schowany”.

 18V / 9V - Total Screamera zawsze zasilamy tylko napięciem 9V. Wbudowana przetwornica napięcia DC/DC generuje linię 18V, z której to zasila układ audio. W efekcie nieco zwiększa się headroom i ogólna responsywność na artykulację. To dokładnie tak jak zasilanie kostki wyższym napięciem, ale bez konieczności kombinowania z zasilaczami – wystarczy jeden pstryk!

ORDER SWITCH - Pozwala na ustawienie kolejności efektów w torze audio. Booster przed, czy po TSie?

SCREAMER - Włącza/wyłącza układ Tube Screamer’a.

BOOSTER - Włącza/wyłącza booster.

 

SPECYFIKACJA

Zasilanie – 9V DC polaryzacja standardowa

Pobór prądu – 105mA max

Wymiary całkowite – 109x120x52 [mm]