Wczytuję dane...

Keeley GC-2 Limiting Amplifier - Compressor / Limiter

1205,00 PLN
Model: GC-2
Realizacja zamówienia: 7 - 14 dni
   
 
 

Efekt powstał w oparciu o wyjątkowo wydajny koponent THAT Corp. 4320. Pomyśl o KE GC2 jako bardzo muzykalnym kompresorze o studyjnej jakości, zamkniętym w kostce!
Kompresor tego typu daje Ci precyzyjną kontrolę i bardzo muzykalne rezultaty. Cechy te, w połączeniu z pełnym zakresem częstotliwości, dowodzą, że kompresor GC-2 Limiting Amplifier świetnie zadziała z gitarą, keyboardem, automatem perkusyjnym i właściwie wszystkim czym się da. Keeley GC 2 Limiting Amplifier jest zarówno muzykalny jak i transparentny. Starsze kompresory Keeley’a bazujące na tzw. „efekcie kompresora” nadal są używane przez dziesiątki tysięcy instrumentalistów, natomiast Keeley GC-2 to kompresor w innym stylu, stworzony z myślą o jak najniższym poziomie szumów i wysokiej transparentności. Poza tym, że kompresor radzi sobie z sygnałem o niezwykle wysokim poziomie, posiada on również imponującą przepustowość - ponad 20 kHz. Z brzmienia Twojej gitary nie zniknie choćby najmniejszy detal.
Kompresor Keeley GC-2 będzie dobrą inwestycją w Twoje brzmienie – od teraz jakość sprzętu rackowego masz na wyciągnięcie ręki.