Wczytuję dane...

Keeley Bubble Tron

1134,00 PLN
Model: Bubble Tron
Realizacja zamówienia: 7 - 14 dni
   
 
 

Robert Keeley i jego załoga to fani Zappy. Zagorzali. Bubble Tron zahacza o kilka popularnych, ale trudnych do uzyskania brzmień sprzed lat. Firma Keeley Engineering stworzyła kolejną partię niepowtarzalnych efektów Neo-Vintage. Tym razem Keeley stworzył Flanger i Phaser, który dopasuje się do siły i dynamiki Twojej gry. Teraz tylko dodaj Random Stepped Filter z nową funkcją filtra pasm “M-Style Synth” a uzyskasz maszynę marzeń gitarzysty solowego. Graj, nie gadaj! Tak, ten efekt gra tak jakby był przedłużeniem Twojego umysłu i dłoni.

Efekt Flanger Bubble Tron posiada trzy tryby działania. Sekcja Flangera jest inspirowana efektem MicMix DynaFlanger. Ten niesamowity sprzęt był używany przez Franka Zappę do stworzenia wielu brzmień z lat 70’ i 80’. Dynamiczny flanger bazuje na dynamice Twojej gry. Bubble Tron włącza się i wyłącza w zależności od ataku na struny. Większość Flangerów tylko wiruje w kółko, a przemiatanie słychać w tle. Z efektem Bubble Tron jest inaczej - gra tylko wtedy, kiedy Ty grasz. Spora część Flangerów oscyluje wyłącznie dodatnio lub ujemnie, natomiast Bubble Tron DynaMo Flange działa w obu kierunkach jednocześnie. Sekcja DynaMoPhase efektu Bubble Tron to właściwie 2 phasery. Jeden z nich posiada LFO, którego prędkość ustalasz potencjometrem Rate Control i którego głębokość wyznacza dynamika, a drugi to prawdziwy Dynamic Phaser. Włącza się i wyłącza w zależności od Twojego ataku na struny. Możesz także wyłączyć standardowy phaser i uruchomić DynaPhase, wyłączając Rate Control.

Jedyna sekcja kostki Bubble Tron Dynamic Flanger Phaser, która nie jest dynamiczna to Filter Section. Tutaj możesz wyregulować progi modulacji ich losowy układ. Kolejna funkcja to filtra środkowoprzepustowy w stylu „vintage synth”, tworzący niesamowite brzmienie przypominające dźwięki klawiatury.

Efekt Bubble Tron Dynamic Flanger Phaser został wyprodukowany w Edmond, Oklahoma przez fanów Franka Zappy.