Wczytuję dane...

Grobert Second One Chorus

799,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: GROBERT EFFECTS
   
 
 

Second One („drugi”) to nowoczesne podejście do legendarnego japońskiego chorusa z 1979 roku. Dokładna replika drugiego najważniejszego chorusa w historii gitary.

 

Przy zachowaniu oryginalnego brzmienia, udało się drastycznie obniżyć poziom szumów i zwiększyć headroom. Poza tym, kostka wyposażona została w dużą ilość nowych funkcji.

 

Second One został wyposażony w nowoczesne układy obróbki linii zasilania. Dzięki temu obniżono poziom szumów o ponad 10dB.

Ma również dużo wyższy headroom – nie wprowadza nieprzyjemnych zniekształceń przy wysokich poziomach sygnału.

Urządzenie zostało wyposażone w wydajne układy chroniące przez uszkodzeniem w przypadku podania zasilania o niewłaściwej polaryzacji, bądź zbyt wysokim napięciu.

 

   RATE

Prędkość modulacji. Zakres prędkości został dwukrotnie zwiększony względem oryginalnego układu.

   DEPTH

Głębokość modulacji.

   VOL

Efekty modulacyjne często powodują wrażenie podbijania, lub obniżania głośności. Częściowo wynika to w faktycznej różnicy poziomów sygnałów, ale głównym problemem jest zmian percepcji głośności w wyniku zmiany barwy. Second One umożliwia dokładne dostosowanie głośności modulacji do aktualnych potrzeb.

   CHORUS / VIBRATO

Przełącza między oryginalnym układem, a trybem VIBRATO (dry cut).

   ON / OFF

Stereo True Bypass

   A/MONO OUTPUT

Wyjście mono.

   B OUTPUT

Wpięcie przewodu w to gniazdo przełącza urządzenie w tryb stereo (tryb CHORUS). Sygnał WET wysyłany jest na gniazdo A, a sygnał DRY na gniazdo B.

 

SPECYFIKACJA

Zasilanie – 9V DC polaryzacja standardowa

Pobór prądu – 99mA max.

Wymiary całkowite – 72 x 114 x 47 [mm]