Wczytuję dane...

Lehle Stereo Volume

1099,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Lehle
   
 
 

Lehle produkuje jedne z najlepszych pedałów volume  na rynku. Model Stereo posiada dwa x IN i 2 x Out . Stereo Volume to pełnowymiarowa wersja, idealnie leży pod butem i ma doskonały "feel".

 

Pedał nie konwertuje sygnału do cyfry, sygnał pozostaje analogowy, jednocześnie napięcie jakim jest zasilany pedał (od 9 do 15V) jest wewnętrznie podniesione do 18V w celu uzyskania maksymalnego headroomu, czyli zdolności do przekazywania sygnału bez przesterowania.

 

Stereo Volume jest pedałem aktywnym i działa w oparciu o magnetyczny sensor, zamiast tradycyjnego potencjometru, który z czasem się zużywa. Jako jeden z niewielu pedałów ekspresji został zaprojektowany tak, aby impedancja wyjściowa i wejściowa zawsze pozostawała taka sama, dzięki czemu niezależnie od ustawienia pedału nie ma utraty wysokich częstotliwości, pasmo sygnału przy każdym poziomie wyciszenia pozostaje nie zmienione.

 

Oby dwa wyjścia/wejścia  są buforowane - Lehle ma jeden z najlepszy buforów na rynku, które zapewniają pełne pasmo sygnału przy korzystaniu z długich kabli. Drugie wyjście można wykorzystać do podłączenia tunera lub wysłania sygnału na drugi wzmacniacz.

 

Stereo Volume może zarówno zsumować dwa sygnały wprowadzone do pedału - wchodzimy 2 x In, wychodzimy 1 x Out, jak również rozdzielić sygnał mono na dwa wyjścia - wpuszczamy sygnał 1 x In, wychodzimy 2 x Out.

 

Obydwa wyjścia są zbalansowane - SV idealnie sprawdza się w warunkach studyjnych!

 

 Stereo Volume może być zasilany zarówno prądem stałym DC 9 do 15V jak i prądem zmiennym AC w zakresie 7 do 12V.

 

Specyfikacja:

Waga: 1,68 kg
Długość: 260 mm
Szerokość: 100 mm
Wysokość: 66 mm
Zasilanie: 9 do 15V DC lub 7 do 12V AC
Pobór prądu: max 62 mA

Polecamy