Wczytuję dane...

Lehle Mono Volume S

969,00 PLN
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Lehle
   
 
 

Lehle produkuje jedne z najlepszych pedałów volume  na rynku. Model z dopiskiem S to zmniejszona wersja, która została pomniejszona o 35% w stosunku do modelu Stereo. Mono S ma idealne gabaryty, idealnie mieści się w większości pedalboardach, jednocześnie nie jest to pedał ekspresji typu mini, wymiary nadal pozwalają na precyzyjną kontrolę głośności (oraz EXP) i świetnie leży pod butem.

 

Pedał nie konwertuje sygnału do cyfry, sygnał pozostaje analogowy, jednocześnie napięcie jakim jest zasilany pedał (od 9 do 15V) jest wewnętrznie podniesione do 30V w celu uzyskania maksymalnego headroomu, czyli zdolności do przekazywania sygnału bez przesterowania.

 

MONO S jest pedałem aktywnym i działa w oparciu o magnetyczny sensor, zamiast tradycyjnego potencjometru, który z czasem się zużywa. Jako jeden z niewielu pedałów ekspresji został zaprojektowany tak, aby impedancja wyjściowa i wejściowa zawsze pozostawała taka sama, dzięki czemu niezależnie od ustawienia pedału nie ma utraty wysokich częstotliwości, pasmo sygnału przy każdym poziomie wyciszenia pozostaje nie zmienione.

 

Mono S posiada dwa wyjścia, obydwa są buforowane - Lehle ma jeden z najlepszy buforów na rynku, które zapewniają pełne pasmo sygnału przy korzystaniu z długich kabli. Drugie wyjście można wykorzystać do podłączenia tunera lub wysłania sygnału na drugi wzmacniacz.

 

Jakby tego było mało, istnieje możliwość podbicia sygnału aż do 12 dB, poprzez dociśnięcie pedału w pozycji "palce".

 

Pedał posiada wyjście USB C, które wysyła komunikaty MIDI CC, zarówno do DAW jak i do sprzętu wyposażonego w wejście midi.

 

Specyfikacja:

Waga: 766 g
Długość: 200 mm
Szerokość: 90 mm
Wysokość: 47 mm
Zasilanie: 9 do 15V
Pobór prądu: max 150 mA

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...