Wczytuję dane...

WEEHBO Mastiff Distortion

899,00 PLN
Model: 1574
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: WEEHBO
   
 
 
Weehbo to mała jednoosobowa manufaktura produkująca butikowe efekty.

Przeczytaj/odsłuchaj test efektów Weehbo!

Mastiff to marshallowski medium do high gain distortion.

Mastiff produkuje ciepły sound z dużą ilością środka, z którego znany jest marshall. Nawet przy ustawieniu maksymalnego gainu przester pozostaje transparentny.

Mastiff posiada 3 drożną aktywną equalizację!! Aktywna equalizacja polega na tym, że w odróżnieniu do pasywnej nie tylko obcina poszczególne pasma lecz również je podbija. Dzięki temu przester nie będzie brzmiał jak fuzz, góra nie będzie świszczała nawet jeśli Twój wzmacniacz ma ultra czysty clean - nigdy więcej kompromisów pomiędzy dobrym cleanem a kopiącym d#%ę distortionem! Na Mastiffie można ukręcić nawet przesterowanie typu scooped, używane w nowoczesnych odmianach metalu.

Trój-pozycyjny przełącznik Midrange zmienia charakterystykę średnicy, od low, przez normal po high - w połączeniu z 3 drożną aktywną korekcją efekt ma ogromne możliwości kreowania dźwięku!

Mastiff może być zasilany napięciem od 9 do 18 V. Zwiększenie napięcia skutkuje zwiększeniem dynamiki oraz headroomu (czyli zdolnością do reprodukcji głośnych dźwięków bez przesterowania sygnału). Polecamy zasilacze Cioks - naszym zdaniem najlepsze zasilacze na rynku.

Efekt oczywiście pracuje w true bypasie.

Charakterystyka:

- Zasilanie 9-18V
- Pobór prądu 20 mA przy 9V
- Regulacja: Gain, Bass, Middle, Treble, Level
- Włączniki: On/Off,
- Przełącznik Mids
- Wymiary 110 x 60 x 50 mm
- Waga 230 g
- Made in Germany

WEŹ NA 10 DNI TESTÓW I SAM SIĘ PRZEKONAJ!!