Wczytuję dane...

WEEHBO JCM Drive

999,00 PLN
Model: 1556
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: WEEHBO
   
 
 
Weehbo to mała jednoosobowa manufaktura produkująca butikowe efekty.

Przeczytaj/odsłuchaj test efektów Weehbo!

JCM Drive to bardzo wszechstronny i dynamiczny low-mid gainowy przester.
Możesz uzyskać bardzo szeroki zakres brzmień tylko poprzez zmianę struktury gainu, z JCM na JTM. Przełączenie footswitcha zmienia brzmienie z delikatnego na mocno nasycony z tłustym basem oraz ''krzyczącą'' górą overdrive.

JCM Drive posiada 3 drożną equalizację.  Dzięki temu przester nie będzie brzmiał jak fuzz, góra nie będzie świszczała nawet jeśli Twój wzmacniacz ma ultra czysty clean - nigdy więcej kompromisów pomiędzy dobrym cleanem a kopającym d#%ę overdrivem!

Trój-pozycyjny przełącznik Midrange zmienia charakterystykę średnicy, od low, przez normal po high - w połączeniu z 3 drożną korekcją efekt ma ogromne możliwości kreowania dźwięku!

Z tyłu efektu znajduje się przełącznik przypominający włącznik światła (sic!), który opatrzony jest nazwą "dynamic". Owy przełącznik zmienia napięcie wewnętrznie zasilanie efektu z 9V na 18V. Nazwa przełącznika jest jak najbardziej trafna, ponieważ zwiększenie napięcia skutkuje zwiększeniem dynamiki oraz headroomu. Dzięki temu switchowi nie trzeba się uzbrajać w zasilacz operujący na wyższych napięciach, wystarczy zasilacz 9V, zmiana napięcia zachodzi wewnątrz efektu :)

Efekt oczywiście pracuje w true bypasie.
 
Charakterystyka:
- Zasilanie 9V
- Pobór prądu 28 mA (51 mA gdy przełącznik dynamic przełączony jest na 18V)
- Regulacja: Input, Gain, Bass, Middle, Treble, Level
- Włączniki: On/Off, JCM/JTM, Dynamic (zmiana napięcia z 9V na 18V)
- Przełącznik Midrange
- Wymiary 120 x 95 x 55 mm
- Waga 360 g
- Made in Germany

WEŹ NA 10 DNI TESTÓW I SAM SIĘ PRZEKONAJ!!