Wczytuję dane...

Grobert Effects Total Screamer

649,00 PLN
Realizacja zamówienia: 10 dni
   
 
 

Total Screamer to wariacja na temat najpopularnieszej dopałki - tubescreamera.  TS od Grobert'a posiada klasyczne TSowskie brzmienie z uwypuklonym wysokim środkiem i lekką chrypką plus kilka bardzo użytecznych funkcji, których w oryginale próżno szukać:

- True Bypas

- Booster - z płynną regulacją podbicia. Booster może działać niezależnie od obwodu TS.

- BB switch - switch pozwalający zmienić kolejność przepływu sygnału z boost do TS i odwrotnie.

- Dry - regulacja czystego nieprzetworzonego sygnału gitary, który puszczony jest równolegle do sygnału efektu. Powyżej godziny 12 czysty sygnał dostaje podbicia.

- Voice - w pozycji 50$ Total Screamer brzmi jak stockowy tubescreamer. Przekręcając w lewo brzmienie staje się jaśniejsze i lepiej siedzi w miksie, przekręcając w prawo brzmienie staje się ciemniejsze z większą zawartością dolnych częstotliwości.

- Przełącznik 9/18V - efekt wewnętrznie podwaja napięcie (efekt zawsze powinien być zasilany 9V) dziei czemu wzrasta headroom i dynamika. Na 9V efekt ma trochę więcej kompresji i łagodniejsze brzmienie.

- Stock/Mosfet - brzmienie oryginalnego TS'a oparte jest na diodach silikonowych, przełącznik pozwala przełączyć na obwód TS oparty o MOSFET - efekt jest jaśniejszy, bardziej przejrzysty.