Wczytuję dane...

JHS Morning Glory V4

1428,00 PLN
Model: Morning Glory V4
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: JHS Pedals
   
 
 

Morning Glory to efekt, który rozslawił firmę JHS. Otrzymał więcej nagród niż jakikolwiek inny efekt ze stajni JHS. Konstrukcja MG powstała w 2009 roku, miał to być overdrive który nie narzuca  zbytnio charakteru brzmienia i nie kopiuje w żaden sposób brzmienia mocno już oklepanego tubescreamera. Chociaż słowo "transparentny" jest już mocno nadużywane przez wszystkie firmy, to jednak to słowo najlepiej opisuje Morning Glory. Dodajmy do tego bardzo plastyczne brzmienie, które jest bardzo z przodu, na głoniku. Osobiście ograłem już sporo overdrivów z najwyższej półki i Morning w tym momencie jest chyba moim ulubionym.

 

Efekt posiada 3 gałki: Volume, Drive oraz Tone. Volume w wersji 4 posiada 2 razy większy headroom w stosunku do wersji 3. Dodając Drivu, brzmienie staje się bogatsze również o górne pasmo. Galka Tone to filtr Górno przepustowy, przekręcając w lewo mamy jaśniejsze brzmienie, w prawo ciemniejsze - Tone w  MG jest bardzo skuteczne i moim zdaniem świetnie skalibrowane.

 

Przełącznik dodaje gainu i zmienia charakter efektu. Po przełączeniu switcha dostajemy wiecej gainu oraz więcej dołu - żadna wczesniejsza wersja Morning Glory nie miała takiego pazura jak wersja 4! Z prawej strony MG znajduje się dodatkowe wejście Jack 1/4 umożliwiające podlączenie opcjonalnego switchera, którym można włączać za pomocą stopy boost.

 

Z prawej strony MG znajduje sie również niepozorny mały Bright Switch, który pozwala dodac lub odjąć prezencji - bardzo użyteczne w przypadku jasnych wzmacniaczy, ktore za duzo górą jadą.

 

Efekt wykonany został w USA.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...