Wczytuję dane...

Taurus Servo 2

769,00 PLN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
   
 
 

TUBE EMULATOR, BUFOR, SUSTAINER, COMPRESSOR, BOOSTER  to wszystko w jednej kostce z jedną gałką pod nazwą SERVO.

 

Taurus SERVO znakomicie uzupełnia brzmienie gitary dodając nasycenia dźwięku charakterystycznego dla tradycyjnych wzmacniaczy lampowych. Dodaje sustainu i subtelnej kompresji co sprawia, że granie staje się wyjątkowo komfortowe i inspirujące.

  
Servo-2 posiada także niezwykle bogatą sekcję BOOST. Jej wyjątkowość polega na tym, że nie jest to wyłącznie podniesienie poziomu dźwięku. BOOST kształtuje brzmienie w taki sposób aby uzyskać pewnego rodzaju „drapieżność” a przy tym nie powodować utraty naturalnego brzmienia instrumentu.
Jesteśmy przekonani, że używając SERVO wraz z opcją BOOST uzyskasz to czego oczekują gitarzyści od sprzętu najwyższej klasy.

 

SERVO świetnie współpracuje z wszelkiego rodzaju symulatorami brzmień gitarowych dodając im nowej wartości. Znakomicie sprawdza się przy graniu na żywo i podczas realizacji nagrań.

 

SERVO jest dość trudne do jednoznacznego zdefiniowania ponieważ zawiera w sobie wiele elementów, które składają się na jego funkcjonowanie. Wszystkie one prowadzą do tego aby uzyskać perfekcyjne brzmienie instrumentu. Mimo szerokiego zakresu funkcji jakie spełnia Servo, jest ono niezwykle proste w obsłudze. Wszystko zamyka się właściwie w regulacji jedną, wielofunkcyjną gałką „SERVO GAIN” plus dwa przełączniki.

 

W SERVO-2 wprowadziliśmy opcję umożliwiającą zmianę działania przełącznika footswitch. Można go używać na trzy sposoby jako ON/OFF samego efektu SERVO, ON/OFF opcji BOOST lub przełączać się pomiędzy SERVO i BOOST.

 

Przy ustawieniu potencjometru LEVEL CORRECTION w pozycji max i  przełącznika MASSIVE w pozycji OFF uzyskasz identyczną pracę Serva jak w poprzedniej wersji SERVO-1.