Wampler Ego Compressor

827,10 PLN
919,00 PLN
Oszczędzasz 91.90 PLN
Do końca promocji pozostało:
Model: EGO Compressor
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Wampler
   
 
 

Najnowsza wersja EGO Compressora z beztrzaskowym footswitchem True Bypass oraz Jackami od góry!


Brian Wampler, jak wielu gitarzystów od zawsze poszukiwał transparentnego nadającego brzmieniu miłego dla ucha wzmocnienia kompresora. Przez lata przewinęło się przez jego ręce masę różnorakich kompresorów (nie tylko jemu ;), które zmieniały brzmienie gitary i przez które gitara brzmiała po prostu płasko i nienaturalnie.

Kompresor stworzony przez Wampler nie spłaszcza sztucznie dźwięku, dzięki regulacji Blend, która miksuje czysty sygnał ze skompresowanym brzmienie nie straci nic z Twojej artykulacji.
Ego wydłuży wybrzmiewanie każdej nuty, nie produkując przy tym przydźwięku. Regulacja Tone dodaje do brzmienia przejrzystości i pozwala w bardzo skuteczny sposób wpasować się w mix. Regulacja Tone nie "zepsuje" Twojego brzmienia, tak jak to ma miejsce w innych efektach z potencjometrem tone :) Ego to hi-endowy kompresor z najwyższej pułki!

Wamplery wytwarzane są w małym warsztacie przez Briana Wamplera w USA. Każdy efekt jest dopieszczony i przetestowany przez Briana. Wampler daje 5 lat gwarancji na swoje efekty!!!

Główne cechy:
- Wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- Regulacja: Volume, Sustain, Attack, Tone, Blend
- Nie jest klonem ani kopia żadnego innego kompresora
- Potencjometr Tone dodający wysokich częstotliwości nie psując jednocześnie brzmienia gitary
- Potencjometr Blend pozwala wydłużyć sustain, nie wpływając jednocześnie na atak (co szczególnie pożądane na mocnym przesterze)
- Efekt może być zasilany baterią 9V lub zasilaczem (opcja)

Polecamy