Wczytuję dane...

Wampler Mini EGO Compressor

739,00 PLN
Model: Mini EGO Compressor
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 

Braian Wampler otrzymywał wiele maili z prośbami, stworzenia bardziej pedalboard friendly wersji EGO Compressora, i w końcu jest!

Mini EGO oparty jest na niesamowicie popularnym EGO Compressor, który od kilku już lat jest uznawany za jeden z najlepszych kompresorów na rynku, jako jeden z nielicznych nie zmienia brzmienia gitary.

Kompresor stworzony przez Wamplera nie spłaszcza sztucznie dźwięku, dzięki regulacji Blend, która miksuje czysty sygnał ze skompresowanym brzmienie nie stracisz nic z Twojej artykulacji i  brzmienia. Mini Ego wydłuży wybrzmiewanie każdej nuty, nie produkując przy tym przydźwięku. Mini Ego tak jak większy brat to hi-endowy kompresor z najwyższej pułki!

Mini EGO jako, że upakowany został w maleńskiej obudowei ma uproszczoną korekcję - gałki Blend, Volume i Sustain pozostały bez zmian, natomiast Attack i Tone zostały zastąpione przełącznikami. W przypadku Tone - 2 pozycyjnym Dark/Bright oraz również 2 pozycyjnym Attack - Slow/Fast.

Główne cechy:
- Wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- Regulacja: Volume, Sustain, Blend

- Przełącznik Attack - Slow/Fast

- Przełącznik Tone - Dark/Bright
- Nie jest klonem ani kopia żadnego innego kompresora
- Potencjometr Blend pozwala wydłużyć sustain, nie wpływając jednocześnie na atak (co szczególnie pożądane na mocnym przesterze)
- Efekt zasilany 9V minus w środku (standard bossowski)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...