Fulltone Supa-Trem Transport Gratis!

895,00 PLN
Model: 459
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Fulltone
   
 
 

Supa-Trem to wyjątkowe, jedno z najlepszych na rynku, studyjnej jakości Tremolo. Oparte jest na układzie optycznym, niczym stare lampowe wzmacniacze, ale nie produkuje irytującego tykania, które dokucza użytkownikom większości tego typu pedałów. Wyposażony jest w True-Bypass z kontrolką LED jak również wskaźnik prędkości, niedostępny w żadnym konkurencyjnym urządzeniu.
Footswitch Half/Full Speed pozwala cały czas utrzymywać efekt dopasowany do tempa utworu – jest to patent firmy Fulltone. Kolejny przełącznik pozwala wybrać kształt fali dźwięku – Soft, dla gładkiego brzmienia oraz Hard, kwadratowy, urywany dźwięk niczym karabin maszynowy. Do naszej dyspozycji jest również wewnętrzny trimmer pozwalający szczegółowo dostroić kształt fali dźwiękowej oraz regulować wielkość wzmocnienia/odcięcia poziomu sygnału. Pojawienie się Supa-Trem na rynku spowodowało masowe promocje i wyprzedaże konkurencyjnych urządzeń…

Wielbicielami Supa-Trem są między innymi John Fogerty czy Bill Cooley.

Dokumenty do pobrania:
Supa-Trem User‘s Manual

Próbki dźwiękowe:
Próbka 1
Próbka 2

W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne zasilacze pozwalające zasilić od 1 nawet do 20 efektów oraz złączki do efektów Dimarzio! Zamów za jednym razem i płać tylko raz za przesyłkę!!!

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!