Wczytuję dane...

Two Notes Torpedo C.A.B. M

1199,00 PLN
Model: C.A.B. M
Realizacja zamówienia: 5 - 7 dni
Producent: Two Notes
   
 
 

O firmie Two Notes zrobiło się ostatnimi czasy bardzo głośno, za sprawą ich doskonałych symulacji kolumn gitarowych i basowych.

 CAB M to najnowszy produkt z logo Two Notes. CAB M to symulator kolumn i końcówek mocy upakowany w stompboxie. CAB M moze być wpięte za efekatmi, umozliwia wtedy nagrywanie/granie bez wzmacniacza, poprzez wpięcie do miksera lub aktywnej kolumny lub można go wpiąć między wzmacniacz a kolumnę i użyć CAB M jako DI, czyli można cieszyć się brzmieniem ze wzmacniacza wysłanym do miksera lub na przody (trzeba jednak pamiętać, że CAB M nie jest load boxem, więc nie można używać wzmacniacza bez podłączenia kolumny, takze CAB M jest wpięty między wzmacniacz a kolumnę ale kolumna musi być podłaczona do CAB M inaczej wzmacniacz nie będzie miał obciążenia i się trafo spali).

 

Realizm odwzorowania poszczególnych modeli paczek jest niesamowity, dlatego coraz więcej tuzów gitarowych korzysta z Torped. CAB M jest również idealnym narzędziem do nagrywania gitar i basu w studio oraz do "cichego" ćwiczenia.

 

CAB posiada 32 symulacje kolumn, 8 symulacji mikrofonów oraz 8 symulacji pomieszczeń. Do CAB jest również dołączona aplikacja Way of sound, która daje jeszcze większe możliwości kształtowania brzmienia oraz tworzenie i zapamiętywanie presetów. Torpedo CAB ma wyjście słuchawkowe, USB, WLR, TRS oraz może być sterowane bezprzewodowo tabletem, komputerem lub telefonem.

Dodatkowo wyposażony jest w czytnik kart z pamięciom, co umożliwia wgrywanie impulsów paczek IR

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...