Wczytuję dane...

Peterson Stomp Classic

859,00 PLN
Model: Stomp Classic
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Peterson
   
 
 

Tunery Petersona to legenda jeśli chodzi o strojenie instrumentów. Po kultowych ultra dokładnych stroboskopowy tunerach przyszła kolej na tunery oparte o technologię "virtual strobo". Tunery Peterson stroją z dokładnością do 0,1 centa!

 

Strobo Cassic ma szereg funkcji i udogodnień, których próżno szukać w tunerach innych firm. Stomp Classic posiada bank strojów, które dostosowane są do konkretnego instrumentu tzw "sweetened tunings" (25 z możliwością upgradowania). Sweetened tunings to zoptymalizowane strojenie każdego instrumentu, jako, że każdy instrument ma inna menzurę Peterson dzięki swojej dokładności 0,1 centa potrafi nastroić każdy instrument precyzyjniej, niż każdy inny tuner. SC idealnie nastroi m.in.:

- gitary 6 i 7 strunowe,

- gitary z Buzz Feiten Tuning System,

- gitary basowe,

- mandoliny,

- Gitary Rezonatorowe i Dobro,

- akustyczne Lap Steel,

- Pedal Steel

- skrzypce, altówki, wiolonczele, kontarbasy

- banjo,

 

Somp Classic wyposażony jest w studyjnej jakosci wejsci e DI, idealnie nadające się do akustycznych lub basowych gitar, z możliwoscią wyciszenia sygnalu w trakcie strojenia.

 

Stomp Classic wyposazony jest równiez w atenuator sygnału, który idealnie nadaje się w sytuacji, gdy poziom sygnału jest bardzo wysoki i powoduje przesterowanie. Przełącznik Ground Lift pozwala weliminowac ewentuale pętle mas.

 

Ekran został tak zaprojektowany, aby nawet w najjaśniejszym świetle można było wygodnie stroić instrument.

 

Stomp Classic zbudowany jest jak czołg, przetrwa każdą najcięższą trasę koncertową. Wyposażony został w wejście XLR, True Bypas oraz specjalne "nóżki" umożliwiające przykręcenie tunera do pedalboardu.

 

Wyjście USB umożliwia upgradowanie oprogramowania do najnowszej wersji oraz dokupienie Sweetened Tuings.

 

Stomp Classic zasilany jest 9V ( możliwe jest zasilanie baterią).

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...