Wczytuję dane...

Wampler Plexi-Drive Deluxe

1069,00 PLN
Model: Plexi-Drive Deluxe
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 

Wampler Plexi-Drive Deluxe to potomek najpopularniejszego efektu Wamplera Plexi-Drive, jednak z kilkoma istotnymi ulepszeniami. Oczywiście brzmienie to dalej ten sam plexi, którego rozsławili Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Cream, czy AC/DC.

Plexi-Drive Dlx pozwala uzyskać brzmienia od '68 plexi aż do JTM45 rozkręconego na 10, a może nawet 11...

Plexi Dlx został wyposażony w 3 drożną korekcję tonów bass, mid, treble, korekcja jest aktywna, czyli nie tylko obcina dane pasmo ale również podbija.

Przełącznik bass boost pozwala podbić najniższe pasmo, pozwalając uzyskać brzmienie a'la paczka 4x12. Przełącznik ten może być również bardzo przydatny w trakcie gry na niskiej głośności, wtedy gdy dolne pasmo najmniej się przebija.

Drugi przełącznik to bright boost dodający górnego pasma - bardzo przydatny w przypadku zmiany gitar z jasno na ciemno brzmiącą.

Największy upgrade to drugi przełącznik nożny, który skorelowany jest z gałką Pre Gain - przełącznik aktywuje boost, który dodaje gainu jak i środkowych częstotliwości, działa w stylu tubescreamera. Sekcja z podbiciem działa niezależnie od sekcji PlexiDrive, także można używać również tylko boostera.

Efekt wyposażony jest w beztrzaskowe włączniki True Bypass.

Efekt jest produkowany w USA.