Wczytuję dane...

Wampler Hot Wired V2

1199,00 PLN
Model: Hot Wired V2
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Wampler
   
 
 

Hot Wired V2 to dwa efekty upakowane w jednej obudowie - overdrive oraz   distortion. HW to jeden z najbardziej wszechstronnych przesterów na rynku,   który pozwala uzyskać od lekkiego blusowego przełamania po crunch. Na drugim   kanale mamy pod nogą tłusty, kremowy distortion, czuły na artykulację z dużą   ilością harmonicznych. Jeśli potrzeba jeszcze większego "kopa" można obydwa   kanały włączyć naraz.   

 

Hot Wired V2 to druga wersja tego efektu. W pierwszej wersji kanał overdrive   pozwalał uzyskać ten countrowy chicke picken sound, w drugiej wersji kanał   overdrive ma o wiele szersze możliwości brzmieniowe. Kanał OD został   doposażony w przełącznik Fat/Normal/Fatter, który pozwala uzyskać brzmienia   od chicken picckin, po ciepły delikatny overdrive. Regulacja Blend daje   możliwość ukręcenia bardzo tłustego brzmienia, jednocześnie z małą ilością   gainu. Drugi kanał dalej posiada zabarwienie Plexi, tak jak Brent Manson   lubi.   

 

Jeśli chodzi o Brenta Mansona - pewnie mało kto wie któż to taki. Brent to   jeden z najbardziej rozchwytywanych muzyków sesyjnych w USA. Jeśli oglądałeś   "Przyjaciół", "Dziennikó Bridget Jones", czy słuchałeś takich artystów jak   Shania Twain, Travis Tritt, Alan Jackson, George Strait czy setki innych   artystów to miałeś styczność z muzyką Brenta Mansona, Brent wykorzystuje   Hot Wireda  a co dzień, zarówno w studio, jaki i w występach na żywo.                                 

 

Specyfikacja:   

- wysokiej jakości kondensatory i rezystory 

- beztrzaskowy True Bypass 

- pobór prądu 17 mA  - zasilanie 9V (standard bossowski) wewnątrz obudowy znajduje się klips na   baterię 9V

- dwa osobne efekty w jednej obudowie, każdy z własną regulacją

- volume|tone|gain (clean blend na kanale 1)

- obydwa kanały mogą być załączone w jednym czasie

- małe rozmiary, wymiary 114.3mm x 114.3mm 

- zbudowany w ścisłej współpracy z Brentem Mansonem