Wczytuję dane...

Wampler Dual Fusion Tom Quayle

1199,00 PLN
Model: Dual Fusion
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 

Dual Fusion to jak dotychczas jedyny przester stworzony z myślą o muzykach grających Fusion. Dual Fusion to dwa niezależne przestery w jednej obudowie!

Jednym z prekursorów fusion jest Tom Quayle.Tom to jeden z najlepszych gitarzystów fusion na świecie. Dotychczas używał dwóch efektów od wamplera Euphori oraz Paisleya, które załączane razem dawały mu brzmienie jakiego szukał - pomimo tego, że obydwa efekty są z zupełnie innej bajki.

Gitarzyści grający fusion potrzebują przesteru bardziej transparentnego, z lepiej zdefiniowanym dolnym pasmem. takie właśnie cechy posada dual fusion. Z dwoma kompletnie niezależnymi obwodami, które są oparte na Euphorii oraz Paisley jednak dosyć znacznie zmodyfikowanymi Tom Quayle uzyskał brzmienie jakie oczekiwał.

Dual Fusion ma dwa kanały. Każdy z nich wyposażony jest w osobny switch odpowiedzialny za charakterystykę przesteru. Kanał pierwszy posiada przełącznik Fat/Smooth. W ustawieniu Smooth efekt brzmi jak legendarny Dumble, z dużą dozą prezencji oraz wrażliwością na najmniejsze zabiegi artykulacyjne. Gdy przełączymy na Fat, efekt ma lekko podbitą głośność, mniejszą zawartość gainu i idealnie nadaje się do gry rytmicznej.

Drugi kanał posiada switch Throaty/Natural. Throaty to głośniejsze i bardziej zadziorne ustawienie, z większą ilością góry. W ustawieniu Normal, efekt ma bardziej organiczny sound i otwarty sound.

Poza tym Dual Fusion został wyposażony w przełącznik pozwalający ustawić kolejność przesterów w łańcuchu.

Główne cechy:
- Dwa niezależne pzrestery w jednej obudowie
- Oparty na brzmieniu Euphorii i Paislay Drive
- Sygnatura Toma Quyale
- beztrzskowy True Bypass
- bardzo plastyczna korekcja
- Regulacja 1 kanału: Volume, Gain, Tone, Fat/Smooth switch
- Regulacja 2 kanału: Volume Drive, Tone, Normal/Throaty switch
- Przełącznik 1-2 - zmieniający kolejność przesterów
- Efekt może być zasilany baterią 9V lub zasilaczem (opcja)
- 5 lat gwarancji
- Made in USA