Wczytuję dane...

Wampler Sovereign NOWOŚĆ!

939,00 PLN
Model: Sovereign
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Wampler
   
 
 

Sovereign to jeden z najnowszych efektów distortion w ofercie Wamplera.

Sovereign pozwala uzyskać od soczystych crunchy, przez tłuste powerchory, po tnący jak diamentowe ostrze solowy sound! Efekt jest bardzo prosty w obsłudze i został wyposażony w kilka funkcji, które pozwalają uzyskać masę świetnych przesterowanych brzmień. Oprócz standardowych gałek Gain, Level i Tone, Sovereign posiada bardzo skuteczną regulację MID Behavior (średnica) oraz sekcję "Advanced Gain Structure", która w bardzo dużym stopniu wpływa na brzmienie efektu.

Przełącznik Even/Bright - w ustawieniu Even, efekt dostarcza solidnego rockowego soundu z dużą ilością środka. Ustawienie Bright dostarcza więcej wysokich częstotliwości, co szczególnie jest użyteczne w przypadku zbyt ciemno brzmiącego wzmacniacza oraz gitary.

Przełącznik Standard/Boost - w ustawieniu Standard dostarcza brzmienia z zakresu od crunch po mocny, zadziorny distortion. Gdy przełączymy na Boost, Sovereign przechodzi w tryb high gain i daje tyle gainu ile zapragniesz.

pomimo sporego gainu jaki można uzyskać efekt jest bardzo cichy, nie świszczy i buczy tak jak inne higinowe przestery.Główne cechy:
- Wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- bardzo plastyczna korekcja
- Regulacja: Volume, Gain, Tone, MID Behavior
- Przełączniki Even/Bright, Standard/Boost
- Efekt może być zasilany baterią 9V lub zasilaczem (opcja)
- 5 lat gwarancji
- Made in USA