Wczytuję dane...

WEEHBO JVM Drive

999,00 PLN
Model: JVM Drive
Realizacja zamówienia: 7 dni
Producent: WEEHBO
   
 
 

JVM Drive to najnowszy przester od Weehbo. Tym razem mamy do czynienia z brytyjskim high gainowym distortionem. Efekt ma te same cechy co JCM Drive, z tym że ma większy poziom gainu, który umożliwia uzyskanie bardziej hardrockowego soundu.

Przełącznik OD1/OD2 zmienia poziom gainu i kompresji. OD1 ma mniejsza kompresję i mniej gainu i jest idealny do gry rytmicznej, OD2 ma natomiast większą kompresję oraz trochę więcej gainu i idealnie sprawdza się w szybkich lejących się solówkach.

JVM Drive posiada 3 drożną equalizację.  Dzięki temu przester nie będzie brzmiał jak fuzz, góra nie będzie świszczała nawet jeśli Twój wzmacniacz ma ultra czysty clean - nigdy więcej kompromisów pomiędzy dobrym cleanem a kopającym d#%ę distortionem!

Trój-pozycyjny przełącznik Midrange zmienia charakterystykę średnicy, od low, przez normal po high - w połączeniu z 3 drożną korekcją efekt ma ogromne możliwości kreowania dźwięku!

Z tyłu efektu znajduje się przełącznik przypominający włącznik światła (sic!), który opatrzony jest nazwą "dynamic". Owy przełącznik zmienia napięcie wewnętrznie zasilanie efektu z 9V na 18V. Nazwa przełącznika jest jak najbardziej trafna, ponieważ zwiększenie napięcia skutkuje zwiększeniem dynamiki oraz headroomu. Dzięki temu switchowi nie trzeba się uzbrajać w zasilacz operujący na wyższych napięciach, wystarczy zasilacz 9V, zmiana napięcia zachodzi wewnątrz efektu :)

Efekt oczywiście pracuje w true bypasie.

Charakterystyka:
- Zasilanie 9V
- Pobór prądu 30 mA (60 mA gdy przełącznik dynamic przełączony jest na 18V)
- Regulacja: Input, Gain, Bass, Middle, Treble, Level
- Włączniki: On/Off, OD1/OD2, Dynamic (zmiana napięcia z 9V na 18V)
- Przełącznik Midrange
- Wymiary 120 x 95 x 55 mm
- Waga 360 g
- Made in Germany