Wczytuję dane...

Wampler SLOstortion

999,00 PLN
Model: 1685
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 
Braian Wampler bardzo dobrze wie jak "zamknąć" brzmienie wzmacniacza w efekcie. Kiedy zdecyduje, że chce stworzyć kolejny efekt z brzmieniem konkretnego wzmacniacza nie mam mowy o powstaniu kolejnego, jednego z wielu distortiona...

Gdzieś między brzmieniem klasycznych distortionów a wzmacniaczy ultra high gain znajduje się brzmienie amerykańskiego wzmacniacza Soldano - SLO 100. Braian nie mógł oprzeć się stworzeniu efektu, który z każdym setupem sprzętu zagra jak najprawdziwszy Soldano.

Brzmienie SLOstortion przywodzi na myśl rozkręcone 100 watowe głowy, nie ważne jaki masz wzmacniacz, ze slostortion zawsze uzyskasz to legendarne brzmienie SLO 100.
Slostortion wyposażony jest w 3 punktową equalizację, więc bez problemu ukręcisz brzmienie jakie chcesz. Mały switch pozwala uzyskać dwie różne struktury saturacji - Overdrive/Crunch. Ustawienie Crunch pozwala uzyskać brzmienie od czystego po zwarty, tłusty crunch, natomiast overdrive to hi gain w najlepszym wydaniu. Nawet na maksymalnym ustawienie gainu nie tracisz dynamiki oraz nic nie bzyczy, ani piszczy.

Efekt wyposażony jest w specjalnie dostrojony clean boost. Nawet na niskim ustawieniu dodaje coś unikalnego do brzmienia. Dodatkowo booster działa również sam - czyli bez załączonego przestera. Slostortion zatem to dwa osobne efekty w jednym!!! Oba pierwsza klasa.

Główne cechy:
- Wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- 3 pasmowa eqalizacja dająca pełną kontrolę nad brzmieniem
- Booster załączany osobnym footswitchem, działający również bez załączonej sekcji przesteru
- Regulacja: Volume, Gain, Bass, Mid, Treble, Boost
- PrzełącznikCrunch/Overdrive
- Efekt może być zasilany baterią 9V lub zasilaczem (opcja)
- 5 lat gwarancji