Wczytuję dane...

Big John Lil John 2 Fuzz

519,00 PLN
Model: 1677
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Big John
   
 
 
Poszukując nowych zabawek dla klientów RockTone (dla nas także ;) natknąłem się na małą manufakturę z Belgii. Okazuje się, że na naszym europejskim podwórku można znaleźć prawdziwe perełki. Oczywiście najłatwiej znaleźć te tzw "butikowe" efekty w USA, praktycznie co drugi producent firmuje swoje efekty jako butikowe. No cóż, przeważnie jest to tylko hasło, a efekty mają rozbuchany marketing i nic więcej.

Big John to dwuosobowa manufaktura efektów z Belgii. Wszystkie efekty zostały stworzone w oparciu o technologię piont-to-point, a efekty równie dobrze zagrają z gitarą, basem, czy analogowym syntezatorem.

Lil John 2 w skrócie to mały wredny fuzz :) Gałka Louder odpowiada za głośność, Gate to taki trochę gain, powiedzmy, ze odpowiada za fuzoowato-syntezatorowe brzmienie ;)
Gdy efekt jest wyłączony - w tzw. bypasie, gniazdo wejściowe jest połączone bezpośrednio z wyjściowym zapewniając zerową stratę sygnału - czyli najprawdziwszy True Bypass :)

Brzmieniowo pierwsza klasa, bardzo dobry zfuzzowany sound, trochę jakby organiczny (?!) nie bzyczący jak to często bywa. Do tego efekt jest bardzo mały więc wejdzie do każdego pedalboardu.