Wczytuję dane...

Big John Lil John 1 Boost Overdrive

519,00 PLN
Model: 1676
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Big John
   
 
 
Poszukując nowych zabawek dla klientów RockTone (dla nas także ;) natknąłem się na małą manufakturę z Belgii. Okazuje się, że na naszym europejskim podwórku można znaleźć prawdziwe perełki. Oczywiście najłatwiej znaleźć te tzw "butikowe" efekty w USA, praktycznie co drugi producent firmuje swoje efekty jako butikowe. No cóż, przeważnie jest to tylko hasło, a efekty mają rozbuchany marketing i nic więcej.

Big John to dwuosobowa manufaktura efektów z Belgii. Wszystkie efekty zostały stworzone w oparciu o technologię piont-to-point, a efekty równie dobrze zagrają z gitarą, basem, czy analogowym syntezatorem.

Lil 1 brzmi jak ogromna bestia upakowana w małym pudełku ;) Efekt ma dwa regulatory: More - volume, Dirt - gain. Lil Boost w zależności od ustawień jest boosterem lub overdrivo fuzzem.

Lil John 1 Boost działa jako clean booster do około 3 godziny, powyżej dźwięk dostaje coraz mocniejszego kopa, coraz więcej gainu w sam raz do solówki!

Gdy efekt jest wyłączony - w tzw. bypasie, gniazdo wejściowe jest połączone bezpośrednio z wyjściowym zapewniając zerową stratę sygnału - czyli najprawdziwszy True Bypass :) Efekt jest bardzo mały więc wejdzie do każdego pedalboardu.