Wczytuję dane...

Wampler Euphoria

969,00 PLN
Model: Euphoria
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Wampler
   
 
 

Najnowsza wersja Euphorii z beztrzaskowym True Bypasem oraz Jackami od góry.

 

Brian Wampler tworząc Euphorię (poprzednio Ecstasy) chciał, aby dało się na nim uzyskać od lekkiej chrypki do mocnego przesterowania typu distortion, jednocześnie dodając brzmieniu ciepłej barwy. Euphoria bardzo dobrze reaguje na dynamikę, przester ma dużo ziarna i ładnie czyści sound skręcając gałkem vol w gitarze.
 
Euphoria nawiązuje swoim brzmieniem do legendarnych wzmacniaczy Dumble - potrafi zabrzmieć delikatnie i kremowo, jednak jest o wiele bardziej transparentny niż inne efekty "typu dumble".
 
Jeśli uwielbiasz czyste brzmienie swojego wzmacniacza i chcesz dodać mu trochę brudu, nie zmieniając jego charakteru, Euphoria będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Dodatkowo dzięki 3 pozycyjnemu switchowi Euphoria jest niesamowicie flexibilna brzmieniowo. W pozycji "południe" Euphoria brzmi jak połączenie fuzza z overdrivem, brzmienie, w których rozkochał nas Eric Johnson. W pozycji "północ" switcha efekt ma najdelikatniejsze brzmienie, przy mocniejszym odkręceniu gainu uzyskasz kremowe ciepłe brzmienie.
 
W pozycji środkowej uzyskasz niesamowity crunch, ściągając gain i podkręcając volume Euphoria sprawdzi sie jako clean boost - z 2 drożną korekcją eq! Podkręcając wyokie częstotliwości i skręcając dół będziesz miał treble boostera z najwyższej półki!
 
Główne cechy:
- wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- Regulacja: Volume, Gain, Bass, Treble
- efekt może być zasilany baterią 9v lub zasilaczem (opcja)
- bardzo transparentny
- bardzo szeroki zakres brzmień, od czystego podbicia, po treble boost, overdrive, distortion oraz lekko zfuzzowany sound!
- pobór prądu: 8 mA
- wymiary: 63.5mm x 114.3mm