Wczytuję dane...

Wampler Triple Wreck Distortion

1249,00 PLN
Model: Triple Wreck
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: Wampler
   
 
 
 
Najnowsza wersja z Jackami od góry oraz beztrzaskowymi włącznikami True Bypass!

Triple Wreck to high gainowy distortion. Efekt ma prawdopodobnie najbardziej zwarty sound i najwięcej gainu ze wszystkich efektów na rynku. Wielu gitarzystów twierdzi, że brzmi bardziej jak wzmacniacz 5150 niż pedał distortion. W każdym bądź razie efekt ma potężnego kopa i jest bezkonkurencyjny w swojej klasie.
Z trzy pasmową korekcją EQ bez problemu można ukręcić "swoje" brzmienie. Triple Wreck świetnie gra w całym zakresie gainu, nie tylko przy największej saturacji.
Przełącznik Vintage/Modern, zmienia charakterystykę dźwięku z ciepłego na bardziej czysty i nowoczesny.

Na pierwszy rzut oka przełącznik boost w przypadku high gainowego przesteru może zdawać się lekką pomyłką, jednak dzięki regulacji Cream/Crunch ma bardzo praktyczne zastosowanie. Przy ustawieniu gałki w pozycji Crunch - czyli n maksa w lewo, załączenie boostera powoduje podbicie sygnału, jest także więcej harmonicznych w sam raz żeby przebić się z solówką. Ustawienie regulatora w skrajnej prawej pozycji zamienia efekt w...    ...fuzz! Z pomocą  3 drożnej equalizacji bez problemu ukręcisz sound od Smashing Pumpkins po Pink Floyd! Triple Wreck to chyba jedyny efekt, który posiada w sobie najwyższej klasy brzmienia Hi gain distortion oraz fuzza.

Wamplery wytwarzane są w małym warsztacie przez Briana Wamplera w USA. Każdy efekt jest dopieszczony i przetestowany przez Braiana.

Główne cechy:
- wysokiej jakości kondensatory i rezystory
- True Bypass
- Regulacja: Volume, Gain, Bass, Mids, Treble, Cream/Crunch oraz switch Vintage/Modern
- przełącznik Boost w połączeniu z regulacją Cream Crunh podbija sygnał raz pozwala uzyskać dźwięk fuzza
- bardzo "skuteczna" 3 drożna equalizacja
- efekt może być zasilany baterią 9v lub zasilaczem (opcja)
- bardzo jasna dioda LED