Fulltone PlimSoul

805,00 PLN
Model: 1119
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Fulltone
   
 
 
Przez wiele wiele lat do wyboru były zasadniczo tylko dwa typy przesterów - albo miękkie, lekko skompresowane bluesowe overdrive'y (Tube Screamer, FD2, itp.) albo ostre distortiony (OCD, Distortion+, Boss DS-1, itp.).

Ale co jeśli powstałby efekt oferujący oba typy przesterów?

Oto i on...Fulltone PlimSoul.

PlimSoul oferuje miękkie, bluesowe, skompresowane brzmienia, ale ma również drugi poziom przesteru aktywowany za pomocą odpowiedniej gałki, który dodaje bardziej zwartego, chrapliwego, brytyjskiego przesteru. Co więcej, nie tylko to słychać, ale również widać - dzięki ognistej diodzie, która żarzy się jaśniej lub ciemniej w zależności od tego w jaki sposób przesterowany jest dźwiek i jak mocno uderzasz w struny.

Wrażliwy na artykulację? Trudno o lepiej reagujący efekt...

Czystsze brzmienie za pomocą gałki volume w gitarze? Oczywiście. Bardziej niż w jakimkolwiek innym efekcie.

Dobrze gra zarówno z humbuckerami jak i z singlami? Tak jest.

Czy współpracuje dobrze z innymi efektami? Tak, ma idealną impedancję wejściową 500K oraz idealną super niską impedancję wyjściową 10K.

Jak bardzo brudne brzmienie oferuje? BARDZO brudne. Najbrudniejsze z wszystkich efektów Fulltone'a. Ale potrafi również zagrać bardzo czysto...

Czy można miksować dwa typy przesterów? Tak. Możesz też wybrać tylko overdrive lub tylko distortion.

W skrócie: doskonały sustain, idealny do sprzężeń, odpowienia ilość dołu i środka, ogromna wrażliwość na artykulację, dynamika i wszystko co z tym związane (reakcja na volume w gitarze!).

W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości!
Polecamy