JHS The AT Andy Timmons

1039,00 PLN
Model: The AT
Realizacja zamówienia: 5 - 14 dni
Producent: JHS Pedals
   
 
 

W 2013 roku Andy Timmons kupil w sklepie w Texasie JHS Angry Charlie, który stal się z marszu jego głównym drivem. Dwa lata później na targach NAMM w USA, Andy spotkal się z ekipą JHS, ktora nie mogła nie skorzystać z okazji żeby pozyskać tak wyśmienitego gitarzysty w swe szeregi, i tak powstała sygnatura AT, czyli Angry Charli ztweakowany zgodnie z wymaganiami Andego.

 

AT został wyposażony w 4 gałki oraz mini switch. Volume to klasyczna regulacja głosności, EQ to filtr dolno przepustowy, pozwalający pociemnić lub rozjaśnić brzmienie, Air to również filtr dolno przepustowy z tym, że regulujący wysoką górę (prezencję), drive to drive ;) Korekcja w AT pozwala dostosować brzmienie efektu do praktycznie każdego wzmacniacza i gitary.

 

3 pozycyjny przełącznik to tzw Headroom switch. W pozycji środkowej mamy brzmienia jakie uzyskać można na 100W JCM - brzmienie jest najczystsze, najgłośniejsze, przy drivie na 50% świetnie sprawdza się z gitarami z singlami dodając dołu i przełamania - dokładnie w stylu Angry Charlie. W pozycji dolnej włączamy 50W mode, który dostarcza soczystego crunchu, 100% brzmienia rozkręconego JCM800. W pozycji górnej włączamy tryb 25W, który dostarcza najwięcej gainu. Coś dla miłośników brzmień distortion z dużą zawartością harmonicznych, podbitego środka oraz dużej ilości prezencji.

 

AT to bardzo wszechstronny drive, który potrafi świetnie zabrzmieć w bardzo szerokim zakresie gainu. Jeśli potrzebujesz jednego pedału, który pozwoli Ci zabrzmieć jak JCM na paczce 4x12 - The At jest dla Ciebie.

 

Efekt wykonany został w USA.