Wczytuję dane...

Wampler Dracarys Distortion

969,00 PLN
Model: Dracarys
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 

Dracarys to high gainowy nowoczesny distortion z głębią, klarownością i kopem jakiego w żadnym innym efekcie nie znajdziesz.

 

Od wypuszczenia na rynek w 2008 roku Triple Wrecka, Brian Wampler myślał nad stworzeniem innej odsłony hi gainowych brzmień, skierowanego do współczenych gitarzystów metalowych.

 

Nowocześnie brzmiacy distortion już nie tylko dużą ilością gainu się charakteryzuje, musi mieć głęboki sound, z dużą dozą klarowności. Czasy, gdy hi gainowe przestery degradowały brzmienie gitary już dawno mamy za sobą, współczeny gitarzysta potrzebuje drivu, który będzie jednocześnie tworzył ścianę dźwięku oraz będzie podatny na artykulację, takiego, który pomimo szatańskiej mocy potrafi śpiewnie zagrać solo i nie będzie robił skompresowanej sieczki z brzmienia gitary.

 

Jak to w przypadku efektów z pod ręki Briana Wamplera - znowu się udało!

 

Dracarys wyposażony jest w bardzo skuteczną aktywną korekcję Bass, Mid, Treble. Dodatkowo jest galka od głośności Volume oraz przesterowania Gain. Jest też mały pstryczek, który ppozwala wybrać jeden z trybów efektu.

 

Open - mamy do dyspozycji mało skompresowany distortion, który świetnie reaguje na artykulację oraz nie zabija brzmienia gitray.

Tight - dostarcza trochę więcej naturalnej dla hi gainowych drivów kompresji, troche jakbyustawić gałkę gain w lampowym wzmacniaczu 20 % powyżej zakresu gainu ;) W trybie Tight, efekt bardzo dobrze odnajduje sie również na niskim gainie - bardzo uniwersalny przester!

 

Dracarys wyposażony jest w beztrzaskowy True Bypass - także zero trzasków przy włączaniu!

 

Jak wszystko u Wamplera, efekt wyprodukowany został w USA.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...