Wczytuję dane...

Wampler Pinnacle Deluxe V2

999,00 PLN
Model: Pinnacle Deluxe V2
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: Wampler
   
 
 

 

Pinnacle Deluxe to najlepiej sprzedający się distortion Wampler. Po wielu latach Brian Wampler zaprezentował nową wersję V2!

 

Pinnacle Distortion to przester pozwalający uzyskać legendarny brown sound Eddiego Van Halena! Jeśli czasami potrzebujesz extremalnego gainu, innym razem delikatnego overdrivu... z Pinnacle bez problemu uzyskasz to wszystko.

 

Wersja V2 różni się od poprzedniej kilkoma rzeczami. Przede wszystkim ma 3 drożną korekcję: Bass, Middle, Treble. Szersza korekcja pozwala jeszcze bardziej uzyskać brzmienie jakego potrzebujesz. Dodatkowo do dyspozycji są 2 switche, Vintage/Modern, który działa trochę jak przełącznik bright, który pozwala dostosować brzmienie efektu do wzmacniacza. Jeśli wzmacniacz ma ciemne brzmienie switch rozjaśni brzmienie efektu, tak żeby dźwięk nie tracił na selektywności. Drugi switch dodaje gainu.

 

Kolejną zmianą jest Booster, który w wersji V2 dopala w stylu tubescreamaera, ma osobna galkę regulujacą poziom podbicia oraz może działać niezależnie od przesteru.

 

Brian poszedł na całość i dołożył jeszcze schowany na lewym boku efektu przycisk SAG, który po włączeniu zmniejsza kompresję, szczególnie w dolnym pasmie - takie rozwiąznie może być szczególnie przydatne w przypadku posiadania w gitarze mocnych pickupów.

 

Dodatkowo, V2 posiada beztrzaskowe wlączniki true bypass.

 

Nowa wersja Pinnacle Deluxe jest niesamowicie flexibilna brzmieniowo, oprócz brown soundu pozwala uzyskać całą paletę barw, od higainowych lejących dźwięków po lekko chropowate brzmienie, bardzo podatne na dynmikę gry.