Wczytuję dane...

Bogner La Grange

1099,00 PLN
Model: La Grange
Realizacja zamówienia: 24 godzin
   
 
 

La Grange został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej oddawał brzmienei Plexi z połowy lat '60.Efekt został wyposazony w szereg switch, które pozwalaja uzyskać brzmienie zmodowanego Plexi z lat '80 i '90.

Niezależna sekcja Boost posiada regulacje podbici oraz osobny footswitch. Boost może byc używany zarówno z sekcją OD jak i niezależnie jako klasyczna dopałka. Reinhard Bogner zaprojektował La Grange tak, aby zminimalizowac szumy efektu jednoczesnie, aby efekt był czuły na dunamikę gry posiadałdynamikę z jakiej znany jest Plexi.

Efekt zasilany jest 9V - może również być zasilany baterią 9V. Wewnątrz efektu znajduje się przetwornica, która zwększa napięcie, ktakie rozwiązanie dodało La Grange jeszcze większej dynamiki oraz headroomu.

Oprócz standardowej korekcji Volume Tone i Gain, La Grange posiada gałkę Channel Blend, która symuluje miks 2 kanałów w 67-69 Plexi.

Oprócz gałek do dyspozycji sa również switche:

- Gain  - Low (plexi), Medium (normal), High (modded),

- Variac - dodaje "brown soundu", więcej harmonicznych i kompresji,

- Presence - Low/High,

- Structure - 3 pozycyjny switch, zwarty i twardy sound, tłusty i ciepły lub cos pomiędzy.

Efekt posiada oprócz standardowych wejść i wyjść Input/Output, wyjscie na pedał ekspresji, którym można regulować poziom gainu.

La Grange jest produkowany w USA.