Wczytuję dane...

DiMarzio Injector Bridge DP423 Paul Gilbert

309,00 PLN
Model: 1695
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
DiMarzio Injecor to owoc współpracy DiMarzio z niejakim Paulem Gilbertem (MR. BIG, Racer X). Możliwości pickupa można usłyszeć na płycie "Fuzz Universe".

Injector Bridge to jeden z najmocniejszych singli w katalogu DiMarzio (185 mV) z sześcioma indywidualnymi nadbiegunnikami. Jego brzmienie zasadniczo różni się od brzmienia pickupów vintage single coil - góra jest jasna ale nie szklista, dół jest zwarty i dobrze zdefiniowany. Pickup został tak zaprojektowany, aby równie dobrze brzmiał  grając arpeggio jak i power chordy, jednocześnie dźwięk nie zamula i nie jest skompresowany.

Pickup ma zredukowane pole magnetyczne o około 40% w stosunku do standardowych singli, które sprawia, że pickup bardzo szybko reaguje na uderzenie w struny, a co jest bardzo istotne w przypadku grania bardzo szybkich przebiegów.

Na płycie Fuzz Universe Paul używał setu złożonego z Injectora Neck, Bridge oraz Area 67 w środkowej pozycji. Single Injector są o wiele głośniejsze niż Area 67, jednak w pozycji przełącznika 2 i 4 można uzyskać bardzo dobre brzmienia. Area 67 dostarcza setowi w pozycji przełącznika 3 vintagowe brzmienie co świetnie uzupełnia nowoczesne brzmienie Injectorów.

Główne cechy:
  • magnes Alnico 2
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 185
  • rezystancja - 11,35 kOhm