Wczytuję dane...

DiMarzio Transition Neck + Bridge F Spaced Steve Lukather Set

639,00 PLN
Model: Transition Neck + Bridge
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

Zestaw Steve Lukathera: Transition Neck plus Bridge F SPaced (obydwa czarne, nie w puszkach) Przedmiotem sprzedaży jest Transition Neck  ze zwykłym rozstawem nadbiegunników 48 mm oraz Transition Bridge F spaced z rozstawem nadbiegunników 52 mm.

Dimarzio Transition neck + bridge zostały zaprojektowane we współpracy i dla Steve Lukathera. Nazwa pickupów została zapożyczona z najnowszego albumu Steva "Transition", płyta została nagrana przy pomocy music mana LIII z pickupami Dimarzio Transition.

Pickupy są jednocześnie subtelne i mocne. Pickupy te mają jednocześnie moc i głębokie brzmienie. Steve twierdzi, ze mają bardzo "organiczne" brzmienie i pozwalają mu uzyskać jego sound. Pickupy nadają się zarówno do lekkich ballad, jaki i do shreddu oraz "technicznego" grania.

Transition bridge ma sporo mocy i środkowych częstotliwości, więc bardzo dobrze przebija sie w miksie. mocny magnes oraz cewki nastrojone do różnych częstotliwości, sprawiają, że tony podstawowe łatwo przechodzą w harmoniczne pierwszego i drugiego rzędu.

Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes ceramiczny
- sugnał wyjściowy 390
- rezystancja 11,05 K

Transition neck gra jak pickup vintage ale z pazurem.pickup ma mocne uderzenie i szybki atak. transition Neck ma bardzo dobrze zbalansowane brzmienie, bardzo wyrównany stosunek dolnych częstotliwości do wysokich. charakterystyka pickupa jest tak zestrojona, że sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku gry rytmicznej oraz solowej.

Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes ceramiczny
- sugnał wyjściowy 258
- rezystancja 10,23 K