Wczytuję dane...

DiMarzio PAF Pro Neck + Bridge F Spaced

569,00 PLN
Model: 1861
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Przedmiotem sprzedaży jest Paf Pro ze zwykłym rozstawem nadbiegunników (48 mm) oraz Paf Pro F spaced (51 mm) - w 99% gitar z floydem taki zestaw się montuje.
 
PAF Pro został tak zaprojektowany, aby był maksymalnie transparentny. Dzięki temu nawet, gdy stosujemy wiele efektów sygnał z pickup'a nie traci swojej charakterystyki, co ma miejsce w przypadku ciemniej brzmiących pickap'ów. PAF Pro zamontowany pod gryfem użyteczny jest w większości gatunków muzycznych. W połączeniu z mocniejszymi pickup'ami - wszystko od Norton'a po Super Distortion - będzie tworzył świetnie dopasowany set. PAF Pro pod mostkiem świetnie współpracuje z singlami, ponieważ nie "przytłoczy " ich mocą. Jest także wystarczający jasny, aby wpasować się w sound singli. Jak większość pickup'ów Dimarzio PAF Pro ma wyprowadzenie w postaci 4 przewodów, dzięki czemu można uzyskać stratocasterowską szklankę oraz połączyć cewki równolegle. Sprawdza się zarówno na mocnych przesterach jak i w jazzowo-funkowym graniu.

Rekomendowany do montowania w każdej pozycji - pod gryf lub mostek. Sprawdzi się w każdym rodzaju gitar - solid body, semi-hollow i hollow body.
 
W swoich gitarach PAF Pro zamontowany  mają m.in.:
- Joe Satriani
- Alex Bodnar
- Art Rodriguez
- Aurelien Budynek
- Billy Sutherland
- Chris Buono i wielu innych...

Główne cechy:
  • magnes AlNiCo 5
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 300
  • rezystancja - 8.4 k
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...