Wczytuję dane...

Dimarzio Paf Pro +Fred F-Spaced Joe Satriani Transport Gratis!

650,00 PLN
Model: 1744
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

Na sprzedaż set pickupów Paf Pro + Fred F-Spaced. Na tych pickupach Joe Satriani nagrał większość albumów, (Flying in a blue dream, The Extremist, Strange beautiful music).

PAF Pro został tak zaprojektowany, aby był maksymalnie transparentny. Dzięki temu nawet, gdy stosujemy wiele efektów sygnał z pickup'a nie traci swojej charakterystyki, co ma miejsce w przypadku ciemniej brzmiących pickap'ów. PAF Pro zamontowany pod gryfem użyteczny jest w większości gatunków muzycznych. W połączeniu z mocniejszymi pickup'ami - wszystko od Norton'a po Super Distortion - będzie tworzył świetnie dopasowany set. PAF Pro pod mostkiem świetnie współpracuje z singlami, ponieważ nie "przytłoczy " ich mocą. Jest także wystarczający jasny, aby wpasować się w sound singli. Jak większość pickup'ów Dimarzio PAF Pro ma wyprowadzenie w postaci 4 przewodów, dzięki czemu można uzyskać stratocasterowską szklankę oraz połączyć cewki równolegle.

Fred pierwotnie miał być odpowiednikiem pickup'a PAF Pro z podbitym środkiem. Jednak powstał pickup oferujący o wiele więcej! Fred pokazuje swoje pełne możliwości na przesterze - dźwięk jest bogaty w harmoniczne, jest zadziorny i ma niezły pazur :-) Pickup jest bardzo czuły na atak, sprawdzi się zarówno w grze solowej, jak i rytmicznej. Wiele humbuckerów traci selektywność i muli w miarę podkręcania gainu. Z Fred'em jest dokładnie odwrotnie - w miarę podkręcania gainu staje się jeszcze bardziej selektywny, jasny i kąśliwy.