Wczytuję dane...

DiMarzio PAF 36th Anniversarry Set z Elektroniką do LP

899,00 PLN
Model: PAF 36 SET
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność
Producent: DiMarzio
   
 
 

DiMarzio Vintage Les Paul Set składa się z 2 przetworników PAF 36th Anniversarry (neck + bridge F-Spaced) oraz całej elektroniki składającej się z 4 potencjometrów, gniazda oraz przełącznika 3 pozycyjnego. Wszystkie podzespoły są najwyższej jakości firmy DiMarzio (potencjometry są longshaft) oraz zostały połączone (polutowane oraz przy wykorzystaniu łączenia bezlutowego). Zestaw nadaje się do gitar z dwoma humbuckeram ( nie nadaje się do SG - poty mają długi trzpień własciwy Les Paulom)

PAF zaprojektowany przez Dimarzio łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy vintagowego humbuckera: słabe pole magnetyczne, śpiewny dźwięk, idealna równowaga ciepła i czystości i dynamika - niespotykana w innych pickupach.

Pierwowzorem nowego PAF'a firmy Dimarzio był oryginalny PAF zaprojektowany przez Seth'a Lover'a. Ale Dimarzio nie chciał tworzyć klona pierwowzoru, lecz wycisnąć wszystko co najlepsze z oryginału i dodać coś od siebie. Do testów odsłuchowych wykorzystano oryginalnego Gibsona Les Paula z 1959, aby uchwycić wszystkie niuanse oryginalnego PAF'a. Wybitne właściwości tej przystawki zostały doprowadzone do doskonałości dzięki opatentowanej technologii firmy Dimarzio.