Wczytuję dane...

Dimarzio LiquiFire DP 227

329,00 PLN
Model: Liquifire
Realizacja zamówienia: 7 - 14 dni
Producent: DiMarzio
   
 
 

LiquiFire powstał we współpracy z wirtuozem gitary - Johnem Petruccim z Dream Theater. John twierdzi, że jest to najlepiej brzmiący pickup, zarówno w studio jak i na scenie. John używał LiquiFire na dziesiątym albumie Dream Theater "Black Clouds & Silver Linings".

Od początku lat '90, John pod gryfem używał pickupów wzorowanych na Air Norton lub customowych pickupów montowanych w jego gitarach Ernie Ball. LiquiFire różni się od nich w kilku zasadniczych aspektach. Góra  jest cieplejsza i bardziej "smooth", natomiast bas jaśniejszy i bardziej zwarty. Cechy te sprawiają, że pickup świetnie sprawdza się w solówkach granych na mocno przesterowanym wzmacniaczu oraz w skomplikowanych akordach granych na czystym kanale.

Pickup rekomendowany do montowania przede wszystkim pod gryf, jednak sprawdzi się także pod mostkiem.

Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes Alnico 5
- sugnał wyjściowy 300
- rezystancja 10,75 K


Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...