Wczytuję dane...

Dimarzio Bluesbucker P-90 DP163

285,00 PLN
Model: 1148
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Bluesbucker wygląda jak standardowy humbucker, brzmi jednak jak klasyczny P-90. Dodatkowo pickup pozbawiony jest brumu charakterystycznego dla singli w okolicach 60 Hz. Więc jeśli posiadasz gitarę z otworami na standardowe humbuckery i potrzebujesz soundu P-90 - Bluestbucker przyjdzie Ci z pomocą ;-) Dzięki zastosowaniu opatentowanych technologii Virtual Vintage i Airbucker pickup brzmi jak prawdziwy singiel P90 - bardzo wiernie oddaje dynamikę gry. Gdy rozłączymy cewki otrzymamy bardzo przekonujący stratocasterowski sound - nie symulację.

Jako, że "gorącą" cewką jest cewka z regulowanymi nadbiegunnikami - kierunek zamontowania przetwornika ma duży wpływ na brzmienie. Montując pickup "gorącą" cewką w stronę mostka - dźwięk jest jaśniejszy, montując "gorącą" cewką w stronę gryfu - cieplejszy.

Rekomendowany w każdej pozycji.

W swoich gitarach Bluesbucker zamontowany  mają m.in.:
- Bo Ramsey
- Brett Garsed
- Carl Verheyen
- Danny Parks
- Jason Richardson
- John Norum

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 224
  • rezystancja - 10,07 k
Na stronie www.dimarzio.com znajdziesz próbki dźwiękowe pickup'ów oraz dostępne kolory.

Jeśli nie mamy danego pickupa na stanie, czas oczekiwania wynosi przeważnie 7-10 dni.

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...