Wczytuję dane...

Dimarzio D Activator X Neck DP221

389,00 PLN
Model: 1103
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
D Activator X to połączenie mocy z klarownością. Pickup posiada takie same sztabkowe nadbiegunniki jak X2N - jednak w tym miejscu podobieństwa się kończą. D Activator X ma słabszy sygnał wyjściowy niż X2N, posiada specjalnie dostrojone cewki, dzięki którym pickup brzmi potężnie, jest bardzo czuły na atak, ma bardzo szerokie pasmo, ponadto ma cechę nie spotykaną w tego typu przetwornikach - ściszając gałkę volume w gitarze możemy uzyskać clean nawet na hi-gainowym wzmacniaczu! Pickup bardzo dobrze sprawdzi się także na cleanach w opcji rozłączonych cewek, ponieważ parametry pojedynczej cewki D Activatora X są bardzo podobne do parametrów wielu Singli i dzięki temu brzmi bardzo realistycznie.
Pickup pod gryf ma mocny, szybki atak skoncentrowany na wysokim środku. Pickup ma słabsze pole magnetyczne w stosunku do wersji bridge.
Zastosowanie magnesów sztabkowych powoduje, że pickup ma uniwersalny rozstaw nadbiegunników - można go montować zarówno do gitar z mostkiem stałym, jak i Floyd Rosem.

Główne cechy:
  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 300
  • rezystancja - 11,29