Wczytuję dane...

Dimarzio D Activator X Bridge DP222

389,00 PLN
Model: 1100
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

D Activator X to połączenie mocy z klarownością. Pickup posiada takie same sztabkowe nadbiegunniki jak X2N - jednak w tym miejscu podobieństwa się kończą. D Activator X ma słabszy sygnał wyjściowy niż X2N, posiada specjalnie dostrojone cewki, dzięki którym pickup brzmi potężnie, jest bardzo czuły na atak, ma bardzo szerokie pasmo, ponadto ma cechę nie spotykaną w tego typu przetwornikach - ściszając gałkę volume w gitarze możemy uzyskać clean nawet na hi-gainowym wzmacniaczu! Pickup bardzo dobrze sprawdzi się także na cleanach w opcji rozłączonych cewek, ponieważ parametry pojedynczej cewki D Activatora X są bardzo podobne do parametrów wielu Singli i dzięki temu brzmi bardzo realistycznie.
Zastosowanie magnesów sztabkowych powoduje, że pickup ma uniwersalny rozstaw nadbiegunników - można go montować zarówno do gitar z mostkiem stałym, jak i Floyd Rosem.

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 500
  • rezystancja -14,51

Na stronie www.dimarzio.com znajdziesz próbki dźwiękowe pickup'ów oraz dostępne kolory.

Jeśli nie mamy danego pickupa na stanie, czas oczekiwania wynosi przeważnie 7-10 dni.

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!