Wczytuję dane...

Dimarzio Mo Joe F-spaced DP216

309,00 PLN
Model: 326
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Joe Satriani potrzebował bardziej gorącego pickup'a mostkowego - i tak powstał Mo Joe. Mo Joe jest mocniejszym bratem Fred'a. Pickup pomimo swojej "mocy" nie traci dynamiki oraz harmonicznych, z których tak znany jest Fred. Razem z PAF Joe pod gryfem tworzą idealne połączenie, idealne zarówno do gry rytmicznej, jak i  solówek. Pomimo podkręcenia sygnału, poszczególne dźwięki akordów zachowują selektywność.

Nie należy traktować tego ani innych pickupów sygnowanych nazwiskiem Satrianiego jako dedykowanych tylko fanom tego gitarzysty. Zarówno Fred, PAF Joe i Mo Joe są bardzo uniwersalnymi pickupami nadającymi się do większości gatunków muzycznych, dodatkowo montując w gitarze potencjometr push-pull otrzymamy prawdziwy singlowy twang!

Rekomendowany pod mostek w gitarach solid i semi hollow body.

Główne cechy:
- wyprowadzenie 4 żyłowe
- magnes AlNiCo 5
- sygnał wyjściowy 320
- rezystancja 9.76 K

Jeśli nie mamy danego pickupa na stanie, czas oczekiwania wynosi przeważnie 7-10 dni.

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!