Wczytuję dane...

Dimarzio D Activator Bridge DP220

285,00 PLN
Model: D Activator Bridge
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

W 2006 roku Dimarzio przeanalizowało budowę i parametry najpopularniejszych aktywnych pickap'ów w celu wychwycenia ich zalet oraz wad, takich jak: ograniczona dynamika, potrzeba zasilania bateriami. Rezultatem przeprowadzonych badań jest D Activator neck i bridge. Dźwięk jest śpiewny i bogaty w harmoniczne. D Activator bridge jest o 25% głośniejszy od wersji pod gryf. Firma Dimarzio zaprojektowała oba pickupy jako set, więc poziomy głośności są tak ustawione, aby nie było przeskoków przełączając między pickup'ami - co jest częstym problemem aktywnych pickup'ów.
Istotną cechą aktywnych pickap'ów jest to, że w rzeczywistości wcale nie są głośne - zamiast tego mają silny, skompresowany atak co powoduje, że mają taką moc. Tę właśnie cechę udało się uchwycić konstruktorom z Dimarzio w D Activator'ze. Ponadto wyeliminowano
 efekt ograniczonej dynamiki przy mocnym uderzaniu struny. D Activator jest w pełni pasywnym pickupem, a co za tym idzie ma szybki atak i reaguje na siłę uderzania w struny.

Jeśli potrzebujesz pickup o cechach pickupów aktywnych, ale nie chcesz, aby Twój pickup był na baterię, bądź nie masz miejsca na nią - D Activator jest najlepszym wyborem dla Ciebie!!!

Rekomendowany pod mostek

W swoich gitarach D Activator zamontowany  mają m.in.:
- Eddie Ojeda
- John 5
- John Comprix
- Rikk Beaty i wielu innych...

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 470
  • rezystancja - 11.41 k

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadający Twoim wymaganiom!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...