Wczytuję dane...

Dimarzio D Sonic black F-spaced DP207

369,00 PLN
Model: 292
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 
Humbucker XXI wieku, D Sonic jest pickupem z "rodziny" high-output, zaprojektowanym do grania zarówno w obniżonym jak i standardowym stroju. Można na nim ciąć zarówno ostre rify jak i soczyste solówki! D Sonic dzięki swojej unikalnej konstrukcji - jedna z cewek zbudowana jest na magnesie sztabkowym, druga ma standardowe sześć nadbiegunników - rozłączając cewki mamy do dyspozycji dwa różne single. Oczywiście możemy połączyć cewki także równolegle. W przypadku D Sonic kierunek zamontowania ma bardzo duży wpływ na brzmienie. Montując przetwornik cewką z magnesem sztabkowym od strony mostka, otrzymamy trochę jaśniejszy, dobrze zdefiniowany dźwięk - ta pozycja rekomendowana jest w przypadku używania grubych strun i obniżonych strojów. Gdy przetwornik zamontujemy odwrotnie pickup będzie brzmiał cieplej, najlepiej będzie się sprawdzał w standardowych strojach - idealny dla wymiataczy solówek!

Rekomendowany do montowania pod mostek.

F-spaced
- oznacza, że pickup ma szersze rozstawienie nadbiegunników (odpowiednik trembucker'a Seymour Duncan'a). F-spaced został zaprojektowany do gitar z rozstawem strun szerszym niż tradycyjny gibson'owski (głównie do gitar z mostkami floyd rose oraz gitar Fender,) po to, aby poszczególne struny leżały dokładnie nad nadbiegunnikami, dzięki czemu skrajne struny mają taki sam poziom głośności jak pozostałe.

W swoich gitarach D Sonic zamontowany  mają m.in.:
- John Petrucci
- Brad Delson
- Art Rodriguez
- Chris Broulette
- David Wadsworth
- Ginji Ogawa i wielu innych...

Główne cechy:

  • magnes ceramiczny
  • wyprowadzenie cztero-żyłowe
  • poziom wyjściowy - 390
  • rezystancja -11,96
Na stronie www.dimarzio.com znajdziesz próbki dźwiękowe pickup'ów oraz dostępne kolory.

Jeśli nie mamy danego pickupa na stanie, czas oczekiwania wynosi przeważnie 7-10 dni.

Jeśli potrzebujesz pickup Dimarzio, którego nie mamy aktualnie w ofercie - daj znać! Mamy możliwość zamówienia dla Ciebie, każdego pickup'a jakiego potrzebujesz - także jeśli chodzi o kolor. Wprawdzie czas oczekiwania się wydłuży, ale warto poczekać trochę dłużej na pickup odpowiadajcy Twoim wymaganiom!