Wczytuję dane...

DiMarzio Transition Neck + Bridge GOLD

799,00 PLN
Model: Transition Neck + Bridge GOLD
Realizacja zamówienia: Zapytaj o dostępność godzin
Producent: DiMarzio
   
 
 

Na sprzedaż set doskonłych pickupów z sygnaturą Steve Lukathera -  Transition w złotych puszkach! Pickup neckowy to tzw Normal Spaced (rozstaw nadbiegunników 48 mm), pickup bridge jest F spaced, czyli rozstaw nadbiegunnków wynosi 52 mm - taki zestaw nadaje się do większości gitar, wystarczy zmierzyć rozstaw strun nad pickupami.

 

Dimarzio Transition neck + bridge zostały zaprojektowane we współpracy i dla Steve Lukathera. Nazwa pickupów została zapożyczona z najnowszego albumu Steva "Transition", płyta została nagrana przy pomocy music mana LIII z pickupami Dimarzio Transition.
 
Pickupy są jednocześnie subtelne i mocne. Pickupy te mają jednocześnie moc i głębokie brzmienie. Steve twierdzi, ze mają bardzo "organiczne" brzmienie i pozwalają mu uzyskać jego sound. Pickupy nadają się zarówno do lekkich ballad, jaki i do shreddu oraz "technicznego" grania.
 
Transition bridge ma sporo mocy i środkowych częstotliwości, więc bardzo dobrze przebija się w miksie. mocny magnes oraz cewki nastrojone do różnych częstotliwości, sprawiają, że tony podstawowe łatwo przechodzą w harmoniczne pierwszego i drugiego rzędu.
 
Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes ceramiczny
- sygnał wyjściowy 390
- rezystancja 11,05 K
 
Transition neck gra jak pickup vintage ale z pazurem. Pickup ma mocne uderzenie i szybki atak. transition Neck ma bardzo dobrze zbalansowane brzmienie, bardzo wyrównany stosunek dolnych częstotliwości do wysokich. charakterystyka pickupa jest tak zestrojona, że sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku gry rytmicznej oraz solowej.
 
Główne cechy:
- wyprowadzenie czterożyłowe
- magnes ceramiczny
- sygnał wyjściowy 258
- rezystancja 10,23 K