Wczytuję dane...

Sustainer Elektroakustyczny

999,00 PLN
Model: Sustainman
Realizacja zamówienia: 24 godzin
   
 
 
Sustainman to jedyny na rynku elektro akustyczny sustainer, który pozwala uzyskać nieskończony sustain oraz naturalne, analogowe sprzężenie, nawet na cleanie bez jakichkolwiek przeróbek instrumentu.
 
Sustainiac składa się z dwóch części: wzmacniacza, który wzmacnia to co gramy i transducera, który przekazuje drgania na główkę gitary. W ten sposób dźwięk się zapętla i powstaje nieskończony sustain.
 
Sustainer elektroakustyczny jest bardziej nieprzewidywalny niż elektromagnetyczny (w pickupie). Ale jest z nim jeszcze więcej zabawy. W odróżnieniu do elektromagnetycznego sustainera, grając na sustainampie wystarczy musnąć delikatnie strunę, która wybrzmiewa i zmienia się tryb urządzenia co skutkuje, tym, że nuta wskakuje w tryb harmoniczny, a wiec uzyskujemy pięknie brzmiące sprzężenie.
 
Sustainamp powoduje, że gitara to zupełnie nowy instrument, trzeba poświecić trochę czasu, żeby go opanować i żeby umieć go używać.
 
Zaletą SA oprócz braku konieczności przerabiania instrumentu jest to, że można grać na każdej przystawce w gitarze (w przypadku elektromagnetycznego sustainera w większości wypadków można używać tylko pickupa pod mostem). Na pickupie bridgowym o wiele łatwiej uzyskać harmoniczne, regulacja Harmonic pozwala skręcić górne częstotliwości co skutkuje sustainem bez powstawania harmonicnych. Regulacja składa się dodatkowo z Gain i String Drive, ktre pozwalają uzyskać subtelny sustain lub wprowadzają gitarę w konwulsje ;)
  
Montaż SA sprowadza się do przymocowania płytki z rzepem, przy pomocy uchwytu na pasek do gitary. Montaż sustainampa jest bardzo szybki i bezbolesny dla instrumentu, może nie wygląda za pięknie, ale pozwala ukręcić niesamowite brzmienia z gitary. Transducer dokręca się do główki zaciskiem, także w kilkanaście sekund można zamontować lub zdemontować Sustainampa z gitary.
Sustainer elektroakustyczny jest bardziej nieprzewidywalny niż elektromagnetyczny (w pickupie). Ale jest z nim jeszcze więcej zabawy. W odróżnieniu do elektromagnetycznego sustainera, grając na sustainampie wystarczy musnąć delikatnie strunę, która wybrzmiewa i zmienia się tryb urządzenia co skutkuje, tym, że nuta wskakuje w tryb harmoniczny, a wiec uzyskujemy pięknie brzmiące sprzężenie.........