Wczytuję dane...

Empress Effects Echosystem

2099,00 PLN
Model: Echosystem
Realizacja zamówienia: 5 - 7 dni
Producent: Empress Effects
   
 
 

Echosystem to najnowszy delay od Empressa. Kazdy efekt z logo Empress jak dotychczas mnie nei zawiodło co do jakości brzmień i wykonania, nieinaczej jest z Echosystemem.

  

Echosystem jak nazwa sugeruje jest delayem z dwoma "silnikami", czyli w tym wypadku procesorami, daje to mozliwość jednoczesnego używania dwóch delayów, szergowo, równolegle lub każdy z delayów może zostać wysłany na lewy lub prawy kanał.

 

Oprócz standardowych delayów, jak tape, digital, analog w echosystemie nie mogło zabraknąć autorskich delayów jak Whisky czy Stutter. W sumie do dyspozycji mamy 12 rodzajów delay, które dodatkowo posiadają różne odmiany.

 

Echosystem jest w pełni sterowany  poprzez MIDI, przy pomocy dedykowanego MIDIBox 2 lub specjalnego kabelka Jack 1/4 - MIDI.

Na wyjściu isteniej możliwość włączenia symulacji kolumny (3 symulacje), co jest świetnym rozwiazaniem w przypadku nagrywania muzyki w DAW, nie trzeba używać wzmacniacza. 

 

Poza tym, echosystem ma 35 presetów, pracuje w stereo, posiada True lub Buforowany Bypass, ma bardzo małe wymiary, takze zmieści się do każdego pedalboardu, sygnał gitary pozostaje nienaruszony (echo jest domiksowywane równolegle).
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...