Wczytuję dane...

Empress Effects Echosystem

2099,00 PLN
Model: Echosystem
Realizacja zamówienia: 5 - 7 dni
Producent: Empress Effects
   
 
 

Echosystem to najnowszy delay od Empressa. Kazdy efekt z logo Empress jak dotychczas mnie nei zawiodło co do jakości brzmień i wykonania, nieinaczej jest z Echosystemem.

  

Echosystem jak nazwa sugeruje jest delayem z dwoma "silnikami", czyli w tym wypadku procesorami, daje to mozliwość jednoczesnego używania dwóch delayów, szergowo, równolegle lub każdy z delayów może zostać wysłany na lewy lub prawy kanał.

 

Oprócz standardowych delayów, jak tape, digital, analog w echosystemie nie mogło zabraknąć autorskich delayów jak Whisky czy Stutter. W sumie do dyspozycji mamy 12 rodzajów delay, które dodatkowo posiadają różne odmiany.

 

Echosystem jest w pełni sterowany  poprzez MIDI, przy pomocy dedykowanego MIDIBox 2 lub specjalnego kabelka Jack 1/4 - MIDI.

Na wyjściu isteniej możliwość włączenia symulacji kolumny (3 symulacje), co jest świetnym rozwiazaniem w przypadku nagrywania muzyki w DAW, nie trzeba używać wzmacniacza. 

 

Poza tym, echosystem ma 35 presetów, pracuje w stereo, posiada True lub Buforowany Bypass, ma bardzo małe wymiary, takze zmieści się do każdego pedalboardu, sygnał gitary pozostaje nienaruszony (echo jest domiksowywane równolegle).
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...